|

Podniky DMD sa predstavia na DMD INDUSTRY DAY

Autor: DMD group

16. 09. 22

Spoločnosť DMD GROUP, ako stopercentný akcionár spoločností ZTS – ŠPECIÁL a KONŠTRUKTA – Defence, pripravila dňa 22. septembra 2022 od 8.30 Industry Day pre žiakov a študentov vybraných základných a stredných škôl z považského regiónu.

Cieľom podujatia je prezentovať tieto dva podniky patriace do holdingu DMD aj pre novú generáciu budúcich strojárov, elektrotechnikov či informatikov. Ide nielen o jednu z ciest, ako omladiť kolektívy v našich spoločnostiach, ale i o reakciu na stále zvyšujúci sa objem výroby v týchto podnikoch. Ten je spôsobený jednak aktuálnou bezpečnostnou situáciou vo svete, no zároveň i faktom, že ZTS – ŠPECIÁL a Konštrukta – DEFENCE sú primárnymi kontraktormi vo veľkých tendroch MO SR na dodanie pásových a kolesových bojových obrnených vozidiel pre potreby slovenskej armády.

Návštevníci uvidia výrobné priestory oboch spoločností, dozvedia sa všetky potrebné informácie o výrobnom procese, ale i o pracovných možnostiach, benefitoch či možnostiach spolupráce s firmami DMD počas vysokoškolského štúdia, napríklad pri vedení diplomových či seminárnych prác.

Podujatie sa koná za podpory Trenčianskeho samosprávneho kraja a v spolupráci s Mestom Dubnica nad Váhom.

Najnovšie aktuality

všetky články